Wykrywanie GPS, lokalizatorów, podsłuchów, Warszawa Zobacz większe

Wykrywanie GPS, lokalizatorów, podsłuchów, Warszawa

Nowy produkt

Usługa polegająca na wykrywaniu lokalizatorów, dyktafonów i podsłuchów w samochodach.

Więcej szczegółów

699,99 zł brutto

Więcej informacji

Oferujemy usługę polegającą na wykrywaniu urządzeń szpiegowskich w autach. Samochód to specyficzne środowisko pracy. Podczas naszych prac zazwyczaj natrafiamy na urządzenia z opcją lokalizacji GPS i nasłuchem przy wykorzystaniu sieci GSM. Moduły ukryte są w większości przypadków pod elementami tapicerki, deski rozdzielczej. Lokalizator można ukryć w niektórych odbiornikach radiowych. Bez weryfikacji instalacji elektrycznej nie ma mowy o fachowo wykonanej usłudze.

Jak wygląda profesjonalna usługa?

-Lokalizacja urządzenia za pomocą specjalistycznych mierników pola elektromagnetycznego. Należy wystrzegać się firm, które do tego celu wykorzystują proste mierniki typu Aceco i po usłudze trwającej 15 minut stwierdzają brak urządzenia nadawczego.

-Przegląd i analiza instalacji elektrycznej/wiązek pojazdu.

-Inspekcja wszystkich przestrzeni otwartych pojazdu, GPS nie musi być podpięty do zasilania. Wielokrotnie spotykaliśmy się z urządzeniami przyczepionymi za pomocą magnesu (np. pod tapicerką w bagażniku).

-Inspekcja podwozia pojazdu i komory silnika.

Naszą usługę realizujemy w Warszawie. Istnieje możliwość dojazdu do klienta w cenie 150 zł - do 30 km od Warszawy. W przypadku realizacji usługi w innych częściach kraju, cena ustalana jest indywidualnie.